Skip to content

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Serdecznie zapraszamy dzieci, nauczycieli i rodziców na edukacyjne, inspirujące i kreatywne warsztaty dla dzieci.

Dzięki naszym zajęciom dzieci spędzą czas nie tylko kreatywnie działając, ale także zdobędą ciekawą wiedzę uzupełniającą lekcje szkolne i zyskają możliwość realizacji różnorodnych pomysłów oraz rozwiną swoje zdolności i zainteresowania przydatne zarówno w szkole, jak w dorosłym życiu.

dzieci-i-nauczyciel-w-zabawnym-nastroju-usmiechajacy-sie-do-kamery_259150-60314

Mamy także atrakcyjną ofertę dla rodziców i dziadków. W czasie kiedy dzieci biorą udział w warsztatach, rodzice mogą skorzystać ze strefy relaksu – poćwiczyć na naszych orbitrekach, bieżniach, platformach wibracyjnych. Z kolei mamy i babcie mogą wziąć udział w warsztatach beauty. Zapraszamy także na rodzinny nordic walking lub rodzinne warsztaty gotowania.

Na Państwa życzenie zorganizujemy imieniny, urodziny i inne spotkania okolicznościowe. Dla osób korzystających z naszej oferty istnieje także możliwość korzystania z siłowni na świeżym powietrzu.

Przy zakupie kilku warsztatów oferujemy atrakcyjne zniżki.

Serdecznie zapraszamy.

WYBIERZ KATEGORIE WARSZTATÓW Każda kategoria zawiera listę oferowanych warsztatów

dzieci-bawia-sie-gotujac-w-domowej-kuchni_23-2149891039

ŚWIAT OD KUCHNI OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Dzięki naszym warsztatom kulinarnym zaangażujemy młodych ludzi do spróbowania swoich sił w kuchni, by swoimi umiejętnościami zadziwiali rodziców, a tym samym zachęcali rodzinę do wspólnego przygotowywania posiłków.

dekoracje-dla-dzieci-i-urodzin-chlopcy-i-dziewczeta-przy-stole-z-jedzeniem-ciastami-napojami-i-gadzetami-na-przyjecia_155003-20525

I TY JESTEŚ ARTYSTĄ OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Dla każdego młodego człowieka naturalną potrzebą i aktywnością jest chęć poznawania, ciekawość świata, wiedzy, doświadczanie tego, co istnieje wokół. Potrzeba ta skłania dzieci do poszukiwania, eksperymentowania i eksploracji, sprzyjających odkrywaniu fundamentalnych zasad funkcjonowania świata.

robota-robota-dziecka_23-2148863405

ROBOTYKA DLA KAŻDEGO OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Zajęcia z robotyki i wirtualnej rzeczywistości dla dzieci i młodzieży. Roboty, komputery, automatyzacja i wirtualny świat to przyszłość. Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia z robotyki i programowania, podczas których młodzi ludzie poznają niezwykły świat nowoczesnych technologii i maszyn.

srednie-ujecie-dzieci-pijacych-sok_23-2148910366

MISTRZ SAVOIR VIVRE OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Podczas naszych warsztatów młodzi ludzie poznają zbiór zasad dobrego wychowania, tradycji i obyczajów w kontekście kulturowym i historycznym, nauczą się jak poprawnie zachowywać się przy stole, dowiedzą się jakie znaczenie ma dobre wychowanie w relacjach społecznych.

blondynki-dziewczyna-mleje-pieprzu-w-salatkowym-pucharze-z-jej-matka-w-kuchni_23-2148122675

Warsztaty Dietetyki i Zdrowego Żywienia OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Dzięki naszym warsztatom dzieci poprzez wspólną zabawę i edukację uczą się prawidłowych nawyków żywieniowych, pełnowartościowej diety i tym samym utrzymywania prawidłowej masy ciała.

Organizujemy imieniny, urodziny i inne imprezy okolicznościowe dla dorosłych i dzieci.
Wynajmujemy sale na szkolenia, warsztaty, imprezy

Więcej informacji

FB LOS Lublin
FB EDU HOUSE

Kontakt

tel. 507 153 440, 507 153 337
e-mail: eduhouse@los.lublin.pl

dzieci-obchodza-urodziny_23-2148155321