Skip to content

STREFA DLA MAM OFERTA WARSZTATÓW DLA MAM I BABĆ

Nasze warsztaty to czas tylko dla siebie. Zajęcia przeznaczone dla kobiet, który ma na celu zwiększyć wydolność, sprawność motoryczną oraz zredukować napięcia i stres.

oferta-dla-mam

60 minut podczas których uczestniczki poświęcają czas tylko dla siebie, co korzystnie wpływa również na zdrowie psychiczne, m.in. na zwiększenie poczucia własnej wartości czy poczucia własnej skuteczności.

Zajęcia mają na celu: rozluźnienie lub wzmocnienie, zwiększenie zakresu ruchów oraz mobilność ciała. Mogą być realizowanie cyklicznie, można także wziąć w nich udział wtedy, gdy dzieci uczestniczą w warsztatach im dedykowanym.

WYBIERZ WARSZTATY Każda kategoria zawiera listę oferowanych warsztatów

piekna-dziewczyna-z-recznikiem-przy-uzyciu-produktu-kosmetycznego_1157-31103

STREFA RELAKSU

W trakcie zajęć poznają tajemnice kuchni, przygotują samodzielnie smakowite potrawy, będą dotykać, wąchać i smakować, bawić się kolorem i kształtem, rozbudzać swoją wyobraźnię i fantazję.

zblizenie-wysportowanej-kobiety-jedzacej-salatke-ze-swiezych-owocow-w-kuchni_637285-6202

DIETETYKA I ZDROWIE

Wystarczy, że wcielisz w życie chociaż kilka wskazówek, a zmieni się Twój sposób myślenia o jedzeniu oraz jakość Twojego życia. Jedzenie jest po to, by się nim cieszyć i dzielić, a zdrowe, pożywne posiłki powinny być kolorowe, smaczne i radosne.

Organizujemy imieniny, urodziny i inne imprezy okolicznościowe dla dorosłych i dzieci.
Wynajmujemy sale na szkolenia, warsztaty, imprezy

Więcej informacji

FB LOS Lublin
FB EDU HOUSE

Kontakt

tel. 507 153 440, 507 153 337
e-mail: eduhouse@los.lublin.pl

dzieci-obchodza-urodziny_23-2148155321