Skip to content

ROBOTYKA DLA KAŻDEGO ROBOTYKA I WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Zapraszamy na zajęcia z robotyki i wirtualnej rzeczywistości dla dzieci i młodzieży. Roboty, komputery, automatyzacja i wirtualny świat to przyszłość. Dlatego właśnie zapraszamy na wyjątkowe zajęcia z robotyki i programowania, podczas których młodzi ludzie poznają niezwykły świat nowoczesnych technologii i maszyn. To świetny sposób, aby zaszczepić w dziecku pasję, która zostanie z nim do końca życia.

dekoracje-dla-dzieci-i-urodzin-chlopcy-i-dziewczeta-przy-stole-z-jedzeniem-ciastami-napojami-i-gadzetami-na-przyjecia_155003-20525

Zajęcia z robotyki i VR kierujemy do dziewczynek i chłopców w różnym wieku i na różnym poziomie umiejętności. Prowadzimy kursy podstawowe, na których uczestnicy dowiedzą się, czym jest robotyka, poznają najważniejsze pojęcia i metody konstrukcji funkcjonalnych maszyn. Dla wprawionych robotyków przygotowujemy kurs w taki sposób, by mieli okazję przygotować własne układy elektryczne oraz mogli zaprogramować konstrukcje np. w języku Python.

Dla chcących odkrywać otaczający nas świat w nieznany dotąd sposób zapewniamy niezapomniane przeżycia dzięki edukacji VR.

Informacje:

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat. Uczestnicy pracują na klockach dostosowanych do wieku.

Liczebność grupy: maks. 20 osób.

Grupy wiekowe: 6-9 lat i 10-14 lat

Warsztaty w formie stacjonarnej, miejsce realizacji: Puławy, ul. Miodowa 20.

Podczas każdych warsztatów zapewniamy: opiekę profesjonalnego trenera – specjalisty, materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów, ubrania ochronne dla uczestników.

WARSZTATY Lista oferowanych warsztatów

WARSZTAT
LEGOROBOTYKA

Czas trwania: 1,5 godz. x 4 spotk. w miesiącu

Cena: 150 zł/os.

ojciec-i-synowie-robia-robota_23-2148863414

W trakcie zajęć uczestnicy:
• Stworzą swoje pierwsze konstrukcje z wykorzystaniem kolorowych klocków Lego Vedo 2.0/LEGO SPIKE PRIME (w zależności od grupy wiekowej)
• Rozwiązują problemy o różnym stopniu trudności wspomagając kreatywnoś
• Uczą się logicznego myślenia
• Rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię
• Rozwijają umiejętności matematyczne
• Poznają podstawy programowania
• Przyswajają wiadomości z zakresu mechaniki i robotyki
• Uczą się współdziałania i pracy w grupie

WARSZTAT
W WIRTUALNYM ŚWIECIE

Czas trwania: 1 – 1,5 godz.
Wiek uczestników: od 6 lat

Cena: 35 zł/os.

srednio-zastrzelony-chlopiec-w-okularach-vr_23-2149392692

W trakcie zajęć uczestnicy:

• dowiedzą się, na czym polega technologia VR i skąd bierze swoje początki
• poznają budowę sprzętu, który umożliwia doświadczanie wirtualnej rzeczywistości
• skorzystają z wybranych aplikacji dostępnych w serwisie VivePort
• w uhonorowanej nagrodą Emmy symulacji wybiorą się na podróż na orbitę i zostaną częścią załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, nauczą się poruszać i pracować w stanie nieważkości za pomocą kontrolerów, wybierz się na spacer kosmiczny i pozwolą prawdziwym astronautom NASA poprowadzić się po ISS za pomocą pouczających filmów i zdjęć, dzięki którym poznają układ planetarny
• zanurkują na dno oceanu i poznają żyjące tam stworzenia – delfiny, orki, żółwie, węże morskie, promienie, manaty, lwy morskie, wieloryby. Ocean Rift to pierwszy na świecie wodny park safari VR umożlwiający eksplorowanie żywego podwodnego świata pełnego życia
• przeniosą się do niezgłębionej dżungli i na sawannę i staną oko w oko z lwami, zebrami, żyrafami czy afrykańskimi słoniami. Będą sterować pogodą, kontrolować porę dnia lub ukształtują swój własny świat. Doświadczą życia dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku
• namalują i stworzą przestrzenne obiekty w świecie VR

Organizujemy imieniny, urodziny i inne imprezy okolicznościowe dla dorosłych i dzieci.
Wynajmujemy sale na szkolenia, warsztaty, imprezy

Więcej informacji

FB LOS Lublin
FB EDU HOUSE

Kontakt

tel. 507 153 440, 507 153 337
e-mail: eduhouse@los.lublin.pl

dzieci-obchodza-urodziny_23-2148155321