Aktualności

15 Maj

Zakończyły sie staże grupy „Pomoc kuchenna”. Wszystkim Uczestnikom gratulujemy dotrwania do końca:)

11 Maj

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy upragnione szkolenie w Lubartowie dla grupy „Pracownik gospodarczy”. Szkolenie potrwa do 8 czerwca. Życzymy Uczestnikom owocnej nauki:)

27 Kwi

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy szkolenie w Lubartowie dla grupy „Pracownik kancelaryjny”. Szkolenie potrwa do 23 maja. Życzymy Uczestnikom owocnej nauki:)

25 Kwi

W dniu 20.04.2017 prezentowaliśmy nasz projekt „Szansa na jutro” w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie na ,,Spotkaniu dla Wnioskodawców w ramach Osi Priorytetowej 11 Włączenie społeczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działania 11.1 Aktywne włączenie.

Informacje na stronie WUP Lublin

03 Kwi

W dalszym ciągu prowadzimy rekrutację osób niepełnosprawnych z gminy Nałęczów i Markuszów. Osoby chętne zapraszamy na szkolenie „Pomoc kuchenna” lub „Grafik komputerowy”. Dodatkowe wsparcie w ramach projektu to: doradztwo psychologiczne, opracowanie Indywidualnego Planu Działania, indywidualne poradnictwo zawodowe, grupowe poradnictwo zawodowe, 3-miesięczne staże oraz zwrot kosztów dojazdu, materiały szkoleniowe, wyżywienie, stypendium
szkoleniowe i stażowe oraz certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby:)

15 Mar

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu szkolenia prze kolejną grupę z zakresu specjalista ds. finansów i kadr.
Tak się uczyliśmy.

09 Mar

Rekrutacja w Nałęczowie

Obecnie prowadzimy rekrutację osób niepełnosprawnych z gminy Nałęczów na szkolenie „Pomoc kuchenna”. Szkolenia teoretyczno-praktyczne (15 dni) odbędą się w Lublinie, w Restauracji Koncertowa, po zebraniu grupy – min. 11 osób. Dodatkowe wsparcie w ramach projektu to: doradztwo psychologiczne, opracowanie Indywidualnego Planu Działania, indywidualne poradnictwo zawodowe, grupowe poradnictwo zawodowe, 3-miesięczne staże oraz zwrot kosztów dojazdu, materiały szkoleniowe, wyżywienie, stypendium
szkoleniowe i stażowe oraz certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby:)

23 Sty

Zajęcia praktyczne „Pomoc kuchenna”

Uczestnicy szkolenia z zakresu pomocy kuchennej na szkoleniu w Restauracji KONCERTOWA ćwiczą robienie pierogów, kopytek i innych specjałów.

23 Sty

Szkolenie „Finanse i kadry”

W dniu 12 stycznia rozpoczęło się szkolenie drugiej grupy z zakresu FINANSE I KADRY w Hrubieszowie. Tak się szkolimy.

17 Sty

Szkolenie „Pracownik kancelaryjny”

W dniu 27 grudnia rozpoczęliśmy szkolenie w Lublinie „Pracownik kancelaryjny”

 

22 Gru

Szkolenie „Pomoc kuchenna”

W dniu 21 grudnia rozpoczęliśmy szkolenie w Lublinie „Pomoc kuchenna”

18 Gru

1 grudnia br. uczestniczyliśmy w IV Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych w Lublinie, które odbyły się na terenie Targów Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11.

14 Lis

Konferencja pt.”Synergia między EFS, a FEAD”

W dniu 07 listopada na zaproszenie ECORYS Prezes Lubelskiego Ośrodka Samopomocy, Pan Paweł Szabłowski, wziął udział w konferencji zorganizowanej w Brukseli, pt.”Synergia między EFS, a FEAD”. Przedstawiciel Beneficjenta promował projekt „Szansa na jutro”. Razem z Panią Marzeną Pieńkosz-Sapiehą, Prezesem Lubelskiego Banku Żywności, wzięli udział w konferencji jako prelegenci i przedstawili prezentacje, które odpowiedziały na następujące pytania:

1. Jaka jest wartość dodana projektów finansowanych ze środków FEAD lub EFS
2. Jak można uniknąć powtarzania się konkretnych aktywności w różnych projektach
3. W jaki sposób zapewniają Państwo komplementarność rozmaitych projektów
4. Jakie rezultaty osiągnięto do tej pory dzięki funduszom.

Link do zdjęć z konferencji

Link do informacji o konferencji na stronie Lubelskiego Banku Żywności

10 Lis

10.11.2016 Ogłaszamy nabór uzupełniający do udziału w projekcie  „ Szansa na jutro”. Chętne osoby mogą się zgłaszać do 18 listopada. Serdecznie zapraszamy!

16 Wrz

Już 26 września rozpoczynamy działania projektowe, pierwsze wsparcie  przewidziane dla uczestników projektu to doradztwo psychologiczne.

30 Sie

W ramach rekrutacji do udziału w projekcie zakończyliśmy przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych na pierwsze grupy szkoleniowe w Lublinie. W najbliższym czasie przystąpimy do realizacji II etapu rekrutacji.

24 Sie

W ramach rekrutacji do udziału w projekcie zakończyliśmy przyjmowanie dokumentów na 3 grupy szkoleniowe w Hrubieszowie. Zostało złożonych 36 formularzy zgłoszeniowych.  36 osób przeszło pozytywnie I etap rekrutacji i zostało skierowanych do II etapu – wstępnej diagnozy potrzeb – przeprowadzanego przez psychologa.

09 Sie

O naszej „Szansie na jutro” mówiliśmy na antenie Radio Er

CAŁY ARTYKUŁ na stronie Radia ER.

15 Lip

Zapraszamy na Grodzką 14

Zapraszamy na Grodzką 14! Wejście od uliczki Ku Farze!

14 Lip

Szukamy osób z terenu całego województwa Lubelskiego, w tym między innymi z Łęcznej. Informacje o naszym projekcie można znaleźć między innymi w powiatowym szpitalu!

IMAG0063(1) IMAG0056

13 Lip

W związku z licznymi telefonami od Państwa i wątpliwościami informujmy że od udziału w projekcie nie mogą przystępować osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności, ani zatrudnione na podstawie umowy zlecenie lub o dzieło.

04 Lip

Od dziś rozpoczynamy rekrutację do udziału w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne są dostępne w zakładane „do pobrania” oraz w biurze projektu na ulicy Grodzkiej 14.

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zabranie ze sobą aktualnie obowiązującego orzeczenia o niepełnosprawności, a osoby zarejestrowane w urzędzie pracy, także zaświadczenia o zarejestrowaniu jako osoby bezrobotne. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

29 Cze

Zapraszamy!

13558648_825225010915263_5487097720571990373_o

22 Cze

Już wkrótce rozpoczniemy rekrutację do udziału w projekcie! W szczególności zapraszamy osoby które są zarejestrowane w urzędach pracy jako osoby bezrobotne i jednocześnie należą do III profilu pomocy a także osoby korzystające z pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

03 Cze

Lubelski Ośrodek Samopomocy rozpoczyna realizację projektu „ Szansa na jutro”.

Zachęcamy do udziału w projekcie wszystkie zainteresowane osoby z lekkim i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, które zamieszkują na terenie województwa lubelskiego.

Szczegółowe informacje w zakładce „o projekcie”.
Dane do kontaktu znajdują się w zakładce „kontakt”.

×
Show
www.mapadotacji.gov.pl
Powered by: Creomedia